Hakkımızda

Sürdürülebilir Lojistik

Karlılığınıza, çevreye ve topluma yardımcı olan daha çevreci yük lojistiği.

Esnek çözümler

Müşterilerinizin taleplerine uyacağına güvenebileceğiniz özelleştirilebilir çözümler.

Tedarik Zinciri Esnekliği

İşletmenizin sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir lojistik çözümleri.

Lojistik ve Nakliye Hizmetleri için Cargo Mark Şirketi

Hakkımızda

Cargo Mark hizmet verdiği kurumları kendi içinden bir parça gibi görerek istikrarlı, düzenli ve güvenilir hizmet vermeyi prensip kabul etmiştir. Firmamız Yeni kurulmasına rağmen kısa sürede uluslar arası şirketlerle anlaşmalar yaparak büyük başarılara imza atmıştır.

Firmamızın ana konusu havayolu, denizyolu, uluslararası paket taşımacılık ile çıkan yüklerinizi kargo etmektir. Talebiniz doğrultusunda firmamız kurumsal veya bireysel müşteri taleplerine alternatif taşıma seçeneklerine bağlı olarak profesyonel uzman kadrosuyla yüklerinizi bir noktadan diğer bir noktaya güvenle taşımaktadır.

Aynı zamanda firmamız yeni kurulmuş olan uluslararası ticaret veya e-ticaret yapan firmalarada büyük destekler vermektedir.

Hava Yolu Taşımacılığı

Hava taşımacılığının önemi, varış süresinin kısa olması, çünkü hizmetin farklı miktar ve boyutlarda ve uygun maliyetlerle etkili olmasıdır.Türkiye, tüm havalimanlarını modern nakliye sistemleri ve ileri teknolojilerle donatmıştır.

Deniz Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı, çeşitli ebat ve ağırlıklardaki yüklerin makul ve düşük maliyetlerle gönderilebilmesi nedeniyle önemli bir ticari nakliye yöntemidir.

Karayolu Nakliyesi

Karayolu taşımacılığı, büyük ağırlıktaki büyük gönderiler için en hızlı taşıma aracı olduğundan, komşu ülkeler arasında ve ülke içinde en önemli taşıma aracıdır.